top of page

Вітаємо Вас на сайті викладача технічних дисциплін  Аграрного коледжу управління і права ПДАА Марача Ярослава Миколайовича.


Даний сайт створений для студентів коледжу як навчальний інформаційний ресурс, що містить корисні посилання, матеріали пізнавального характеру, теоретичні відомості, методичні рекомендації для самостійної роботи, виконання лабораторно-практичних робіт з навчальних дисциплін “Трактори і автомобілі”, “Сільськогосподарські машини”, “ПДР та безпека руху”, “Експлуатація МТП”, “Електрифікація і автоматизація с/г виробництва”.Цей сайт може бути корисний для всіх, хто цікавиться технічними дисциплінами. На його сторінках ви знайдете потрібну інформацію, яка допоможе Вам у навчанні та викладанні цих дисциплін.

Трактор - моторизований колісний або гусеничний транспортний засіб сільськогосподарського або лісогосподарського призначення, що має щонайменше дві осі та характеризується максимальною конструкційною швидкістю не менш як 6 кілометрів на годину, спеціально призначений для того, щоб тягти, штовхати, везти і приводити в рух змінні причіпні машини, що використовуються для виконання сільськогосподарських або лісогосподарських робіт, або буксирувати сільськогосподарські та лісогосподарські причепи. Зазначений транспортний засіб застосовується також для перевезення вантажів під час виконання сільськогосподарських та лісогосподарських робіт і обладнується сидіннями для пасажирів.

Постанова КМ від 28.12.2011р. №1367 "Про затвердження Технічного регламенту затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів" 

 

        СТЕПОВІ ДРУЗІ 

 

Я люблю комбайн і трактор, 
їх загонистий характер. 
Влітку справ у них по вінця: 
Гримотять в одній загінці. 

Перший плине хлібним злотом, 
Гордий щедрим намолотом, 
А вже трактор — друг при ньому : 
З поля стягує солому. 
Ледь валків ряди безкрайні 
Віддадуть зерно комбайну,— 
Як тут слідом трактор дужий 
Стерні лущить, землю плужить. 
Хвильно крає скиби чорні,— 
Сторінки врожаю горне, 
І за ті родючі скиби 
Скаже друг йому спасибі. 
Трактор зрихлить їх, засіє — 
Знову степ заколосіє, 
І колосся сонцеграйне 
Все зерно віддасть комбайну. 

 

Віктор Кочевський

Трактори МТЗ 82 свою історію існування почали з 1974 р. Спочатку вони були призначені для прибирання таких просапних культур, як кукурудза, картопля, цукровий буряк, соняшник та ін. Застосовувалися також для оранки, сівби, суцільної культивації та інших трудомістких робіт загального призначення. Сьогодні трактори МТЗ 82 можна використовувати в якості бульдозера, для розвантажувально-навантажувальних робіт, в комунальних цілях, для прибирання доріг.

На фермах у Верхній Баварії (Німеччина) застосовують передові супутникові технології. Так зване “точне господарство”, яке тут практикують, стане землеробством майбутнього.

 

 

Жодна людина не може вести трактор абсолютно рівномірно. Похитування під час посіву зерна призводить не лише до естетичної недосконалості, але й до зниження врожаю. Саме тому тракторист на цій фермі лише доставляє машину до поля. Із натисканням кнопки трактор рушає у поле на автопілоті.

Новинки Агро 2014: комбайни і трактори, якою вражали фермерів іноземні та українські виробники.

 

Битва технологій, останні новинки та перевірені рішення — на одному майданчику. В Києві завершилася ключова сільськогосподарська подія року — виставка «Агро-2014». Більшу частину площі зайняла техніка, яка допомагає фермеру здобувати урожай.

Освіта - це вміння правильно діяти в будь-яких життєвих ситуаціях.  

                                                             Джон Хіббен

Корисні посилання

Електронна бібліотека

bottom of page